Bültenimize abone olarak, iyihaberler.net'te yer alan iyi haberlerin e-posta ile size gelmesini sağlayabilirsiniz. Bültenimiz Google'ın bir servisi olan FeedBurner ile dağıtılmaktadır. Google hesabınızı kullanarak dilediğiniz zaman güvenle abonelikten ayrılabilirsiniz.

Bültenimize katılın

Anasayfa » TÜRKİYE » Kâbe müezzinleri İstanbul`da

Kâbe müezzinleri İstanbul`da

Kâbe müezzinleri İnanç Turizmi Fuarı boyunca okuyacakları Kur`an ve ezanla Kâbe`yi İstanbul`a taşıyacak.

İstanbul Feshane Kültür Merkezi`nde, 21-23 Aralık tarihlerinde 4. Hac, Umre ve İnanç Turizmi Fuarı kapsamında düzenlenecek etkinliklere katılmak üzere Kâbe Baş Müezzini Ahmad Yunis Khojah ve yardımcısı Basem Hamdan Allehyani İstanbul`a geldi.

Kâbe Baş Müezzini Ahmad Yunis ve yardımcısı Basem Hamdan, bugün İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu`nun katılımıyla açılışı yapılan fuar süresince okuyacakları ezan ve Kuran tilaveti ile, Kâbe`deki manevi atmosferi ziyaretçilere yaşatmaya çalışacak. Her sene Umre sezonunun açılmasından önce düzenlenen fuarda, ziyaretçilerden talihli beş kişi çekilişle ücretsiz Umre ziyareti kazanacak.

21-23 Aralık 2012 tarihleri arasında 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

İstanbul Ajansı Haber Merkezi

Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2012 16:18

Bu iyi haberi herkesle paylaş

DeliciousDiggGoogleStumbleuponRedditTechnoratiYahooBloggerMyspaceRSS

Bu iyi habere facebook profilin ile yorum yaz


Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/iyihaber/public_html/wp-content/plugins/add-link-to-facebook/add-link-to-facebook-int.php on line 1895

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


altı × = 24

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Benzer iyi haberler